Na naplatnim stanicama na autoputevima u Srbiji nema zadržavanja
Foto: MUP kamere/PrintscreenNa putničkim terminalima graničnih prelaza u Srbiji nema zadržavanja vozila, dok teretna vozila na pojedinim prelazima na izlazu iz zemlje čekaju od jednog do četiri sata, prema podacima Uprave granične policije dobijenim jutros u 5.15 časova.
Najduže zadržavanje za teretna motorna vozila je na graničnom prelazu Batrovci, gde se na izlazu iz Srbije čeka četiri sata, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS).
Na graničnim prelazima Šid i Bezdan teretna vozila čekaju po dva sata, dok je na prelazu Sremska Rača zadržavanje oko sat vremena, takođe na izlazu iz Srbije.
Na ostalim graničnim prelazima nema zadržavanja za sve kategorije vozila.
Ni na naplatnim stanicama na autoputevima u Srbiji nema zadržavanja vozila, navodi se u saopštenju AMSS.
JP "Putevi Srbije" podseća da će od 1. jula početi primena kaznene politike za vlasnike i korisnike vozila četvrte kategorije koji putarinu ne plaćaju elektronski, upotrebom TAG uređaja. Preduzeće je pozvalo prevoznike koji još nisu uveli TAG uređaje da to učine kako bi izbegli dodatne troškove i obezbedili brži i bezbedniji prolazak kroz naplatne stanice.
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu UNA.RS je anonimno, a registracija nije potrebna. Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa Vašim načelima i uverenjima. Nije dozvoljeno postavljanje linkova i promovisanjedrugih sajtova kroz komentare.
Svaki korisnik pre pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korišćenja komentara. Slanjem komentara prihvatate Politiku privatnosti.







