Progovorio je i o braku, novoj pesmi i Aci Lukasu
Foto: M.M./ATAImagesPevač Uroš Živković iskreno je govorio o situaciji na estradi, ali i novoj pesmi koju je objavio. On je prvi put izašao iz zone komfora i opustio se u spotu u čemu ga je najviše podržala supruga.
Uroš je istakao da je zadovoljan reakcijama na pesmu.
"I dalje mi je neprijatno zbog toga. Moram da se zahvalim supruzi i mom timu, mnogo su dali za ovu pesmu i to se izgleda oseća. Lakše mi je da pevam 12 sati bez prestanka nego da snimam spotove, to mi je uvek traumatično i stresno, ali šta ćemo posao zahteva da se pesme ekranizuju", rekao je on, a onda se osvrnuo na suprugu.
"Moram da kažem da je ovo bila njena inicijativa, nisu mi dali prostora da razmišljam, celoj porodici se jako svidela pesma. Ova pesma je drugačija, lepršava je, tekst nije naporan. Videćemo šta će se desiti, ali za sada deluje dobro. Naučio sam da ne očekujem previše, inače dajem maksimum, a sada sam dao maksimum i po pa pogotovo zato želim da uspe."
On je izdvojio album Aleksandre Prijović od svega što je izašlo u poslednje vreme.
"Prijovićka svakako... Jakov je super momak, to je pitko, ali to nije pravac koji slušam. Aleksandrine pesme sam čuo pre nego što su izašle i već duže uživam u njenim pesmama."

On se osvrnuo i na izjavu Ace Lukasa da pojedini pevači podržavaju Jakova Jozinovića radi lične promocije jer je doživeo neverovatan uspeh i da mnogi zbog toga dolaze na njegove koncerte.
"Ja se ni za šta nikada nisam utrkivao. Ide gde me pozovu. Protiv Jakova nemam ništa, upoznao sam i super je. Nisam siguran da je za mesec i po dana u Beogradu i stigao da upozna celu estradu i da su svi zato došli da ga podrže. I mi pravimo promocije pesama i od toga 50 odsto ljudi dođe na 15 minuta, slika se i čim prođe oficijalni deo oni odu kući. Nedavno je bila promocija nečija i video sam to... Ja ako idem negde, idem od srca. Dešava se da dođu da iskoriste tih 15 minuta marketinga i da odu kući", rekao je između ostalog Uroš za Blic.
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu UNA.RS je anonimno, a registracija nije potrebna. Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa Vašim načelima i uverenjima. Nije dozvoljeno postavljanje linkova i promovisanjedrugih sajtova kroz komentare.
Svaki korisnik pre pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korišćenja komentara. Slanjem komentara prihvatate Politiku privatnosti.







